dzisiaj: 36, wczoraj: 91
ogółem: 990 135
statystyki szczegółowe
LISTOPAD:
2.11 - Poniedziałek - Grupa B godz. 16.30, Grupa A godz. 17.30
4.11 - Środa - Grupa B godz. 16.30, Grupa A godz. 17.30
9.11 - Poniedziałek - Grupa B godz. 16.30, Grupa A godz. 17.30
12.11 - wyjazd na Mecz Polska - Norwegia U21 - Gdynia
16.11 - Poniedziałek - Grupa B godz. 18.00, Grupa A godz. 19.00 - (hala ZSP ul. Łąkowa)
18.11 - Środa - Grupa B godz. 16.30 (Hala SP 2 ul. Zawadzkiego), Grupa A godz. 18.00 (hala ZS 1 ul. Łąkowa)
19.11 - Czwartek - Grupa B godz. 16.30 (Hala SP 2 ul. Zawadzkiego)
20.11 - Piątek - Grupa A godz. 19.00 (hala ZS 1 ul. Łąkowa)
21.11 - Sobota - Grupa A/B godz. 8.00 sparing wybrani zawodnicy (hala ZS 1 ul. Łąkowa)
23.11 - Poniedziałek - Grupa B godz. 18.00, Grupa A godz. 19.00 - (hala ZSP ul. Łąkowa)
25.11 - Środa - Grupa B godz. 16.30 (Hala SP 2 ul. Zawadzkiego), Grupa A godz. 18.00 (hala ZS 1 ul. Łąkowa)
26.11 - Czwartek - Grupa B godz. 16.30 (Hala SP 2 ul. Zawadzkiego)
27.11 - Piątek - Grupa A godz. 19.00 (hala ZS 1 ul. Łąkowa)
28.11 - Sobota - Grupa A/B godz. 8.00 sparing wybrani zawodnicy (hala ZS 1 ul. Łąkowa)
30.11 - Poniedziałek - Grupa B godz. 18.00, Grupa A godz. 19.00 - (hala ZSP ul. Łąkowa)
GRUDZIEŃ
3.12 - Środa - Grupa B godz. 16.30 (Hala SP 2 ul. Zawadzkiego), Grupa A godz. 18.00 (hala ZS 1 ul. Łąkowa)
4.12 - Czwartek - Grupa B godz. 16.30 (Hala SP 2 ul. Zawadzkiego)
5.12 - Sobota - Grupa A godz. 8.00 (hala ZS 1 ul. Łąkowa)
7.12 - Poniedziałek - Grupa B godz. 18.00, Grupa A godz. 19.00 - (hala ZSP ul. Łąkowa)
9.12 - Środa - Grupa B godz. 16.30 (Hala SP 2 ul. Zawadzkiego), Grupa A godz. 18.00 (hala ZS 1 ul. Łąkowa)
10.12 - Czwartek - Grupa B godz. 16.30 (Hala SP 2 ul. Zawadzkiego)
12.12 - Sobota - Grupa A godz. 8.00 (hala ZS 1 ul. Łąkowa)
14.12 - Poniedziałek - Grupa B godz. 18.00, Grupa A godz. 19.00 - (hala ZSP ul. Łąkowa)
16.12 - Środa - Grupa B godz. 16.30 (Hala SP 2 ul. Zawadzkiego), Grupa A godz. 18.00 (hala ZS 1 ul. Łąkowa)
17.12 - Czwartek - Grupa B godz. 16.30 (Hala SP 2 ul. Zawadzkiego)
19.12 - Sobota - Grupa A godz. 8.00 (hala ZS 1 ul. Łąkowa)
21.12 - Poniedziałek - Grupa B godz. 18.00, Grupa A godz. 19.00 - (hala ZSP ul. Łąkowa)
23.12 - Środa - Grupa B godz. 16.30 (Hala SP 2 ul. Zawadzkiego), Grupa A godz. 18.00 (hala ZS 1 ul. Łąkowa)
30.12 - Środa - Grupa B godz. 16.00 (Hala SP 2 ul. Zawadzkiego), Grupa A godz. 17.30 (hala ZS 1 ul. Łąkowa)
W weekendy zawodnicy będą dodatkowo brali udział w sparingach i turniejach halowych o których informować będę na bieżąco. Przypominam, że w okresie zimowym listopad - marzec składka wynosi 70zł.
Proszę o terminowe wpłaty do 15 dnia każdego miesiąca!!!!
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.