UKS Jedynka Reda 2005 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 5, wczoraj: 147
ogółem: 463 581

statystyki szczegółowe

Aktualności

Powołania na konsultacje Kadry Powiatu Wejhrowskiego

  • autor: trener Zbyszek, 2017-03-20 15:17

Powołania Kadry Powiatu Wejherowskiego  na mecz kontrolny z Gedania Gdańsk 2006

Data i miejsce: 22.03.2017r. (środa), obiekty Gedanii Gdańsk ul. Hallera 201. Sparing odbędzie się z podziałem na dwie grupy. Proszę o punktualne przybycie zawodników o wyznaczonej godzinie.

Godz. 16.15

  • Szymon Smuniewski – Błękitni Wejherowo
  • Mateusz Borski – Błękitni Wejherowo
  • Maciej Biliński – Błękitni Wejherowo
  • Jakub Mróz – Błękitni Wejherowo
  • Kacper Nowak – Błękitni Wejherowo
  • Dawid Gojtowski – Sokół Bożepole Wielkie
  • Jakub Grzybowski – Huzar Choczewo
  • Lucjan Włodarczyk – Huzar Choczewo
  • Mateusz Sadowski – Orkan Rumia
  • Jakub Grzegorczuk – Orkan Rumia
  • Kacper Szemocki – Orkan Rumia
  • Karol Klauza – Jedynka Reda
  • Godz. 17.30

  • Aleks Sokół – Błękitni Wejherowo
  • Łukasz Przekwas - Błękitni Wejherowo
  • Kamil Klimczak - Błękitni Wejherowo
  • Dawid Konkol - Błękitni Wejherowo
  • Mateusz Ryband – Jedynka Reda
  • Antek Elwart – Jedynka Reda
  • Piotr Puszczewicz – Jedynka Reda
  • Filip Szymański  – Huzar Choczewo
  • Paweł Wątroba – Huzar Choczewo
  • Kamil Dysarz – Orkan Rumia
  •  

    Zabieramy ze sobą sprzęt do grania, ochraniacze, korki, piłkę. W razie nieobecności proszę o kontakt telefoniczny 600-239-928.


    Międzynarodowy turniej NAKI CUP - 2.04.2017 r.

    • autor: trener Zbyszek, 2017-03-20 14:46

    Koszt udziału zawodnika w turnieju wynosi 140zł ( nocleg, obiadokolacja, śniadanie, obiad, wpisowe) + koszt dojazdu. Wyjazd 1.04.2017 r., powrót 2.04.2017 w godzinach wieczornych.

    Powołani: Chrzanowski, Pieper, Czaja, Elwart, Romanowski, Duda, Sołkiewicz, Lewandowski, Hirsch, Sell M, Sell Sz., Ryband, Osowski, Sawicz, Pruszyński-Raban.

     

    Proszę o potwierdzenie udziału zawodnika w turnieju do piątku 24.03.2017 r.


    Mecz ligowy powołania!!!

    • autor: trener Zbyszek, 2017-03-20 14:41

    26.03.2017 (Niedziela) Mecz Ligowy JD2 gr. 1 Gryf Wejherowo - UKS 1 Reda godz. 11.00 zbiórka 10.15 - Wejherowo ul. Wzgórze Wolności - stadion Gryf Wejherowo

    Zabieramy: Stroje Nike KJR, czerwone getry, ochraniacze, korki, legitymacje napój,

    UKS 1 Reda : Chrzanowski, Romanowski, Czaja, Elwart, Hirsch, Pieper, Sell M, Sell Sz., Lewandowski, Sołkiewicz, Osowski, Ryband, Duda,

     

    W razie nieobecności proszę o powiadomienie do czwartku 23.03.2017 r.


    Powołania Sparing 18.03.2017 r.

    • autor: trener Zbyszek, 2017-03-15 09:40

    18.03.2017 (Sobota) Sparing Jaguar II - Gdańsk godz. 10.30 zbiórka 9.45 - Gdansk ul. Budowlanych.

    Zabieramy: Stroje Nike czerwone, czerwone getry, ochraniacze, korki, legitymacje napój,

    UKS 1 Reda II: Bianga, Urbaniak, Kwiatkowski, Hildebrandt, Gołebiowski, Sawicz, Drzewucki, Piwecki, Lewicki, Pruszyński-Raban, Puszczewicz, Talaśka, Hirsch, Pieper


    Trening Sroda 15.03

    • autor: trener Zbyszek, 2017-03-13 16:45

    W srode trening gr. A godz. 17.00-18.30. Zawodnicy gr. B uczestnicza w ramach treningu w meczu sparingowym z Orkanem Rumia.


    Powołania Sparing Orkan Rumia

    • autor: trener Zbyszek, 2017-03-13 16:36

    15.03.2017 (sroda) Sparing Orkan Rumia - Rumia ul. Świętopełka godz. 16.30 zbiórka 16.15

    Zabieramy: Stroje Nike czerwone, czarne getry, ochraniacze, korki, legitymacje napój,

    UKS 1 Reda: Bianga, Bryliński, Suliński, Gołębiowski, Kwiatkowski, Klauza, Ćwik, Baranowski, Dolik, Wolanin, Plichta, Staniszewski, Lemanski, Bettcher, Wolszczak, Mielewczyk, Modzelewski, Maziec,  Zielony, Kwidzinski, 


    Powołania Kadra Powiatu

    • autor: trener Zbyszek, 2017-03-13 16:34

    Powołania Kadry Powiatu Wejherowskiego  na mecz kontrolny z Kaszubami Połchowo 2005

  • Aleks Sokół – Błękitni Wejherowo
  • Szymon Smuniewski – Błękitni Wejherowo
  • Łukasz Przekwas - Błękitni Wejherowo
  • Kamil Klimczak - Błękitni Wejherowo
  • Dawid Konkol - Błękitni Wejherowo
  • Mateusz Borski – Błękitni Wejherowo
  • Mateusz Ryband – Jedynka Reda
  • Antek Elwart – Jedynka Reda
  • Błażej Talaśka – Jedynka Reda
  • Piotr Puszczewicz – Jedynka Reda
  • Dawid Gojtowski – Sokół Bożepole Wielkie
  • Alan Groth – Sokół Bożepole Wielkie
  • Filip Szymański  – Huzar Choczewo
  • Paweł Wątroba – Huzar Choczewo
  • Jakub Grzybowski – Huzar Choczewo
  • Lucjan Włodarczyk – Huzar Choczewo
  • Kamil Dysarz – Orkan Rumia
  • Mateusz Sadowski – Orkan Rumia
  • Jakub Grzegorczuk – Orkan Rumia
  • Kacper Szemocki – Orkan Rumia
  •  

    Zbiórka zawodników 15.03.2017r. (środa) godz.16.00 stadion w Połchowie ul. Świętej Agaty 18. Zabieramy ze sobą sprzęt do grania, ochraniacze, korki, piłkę. W razie nieobecności proszę o kontakt telefoniczny 600-239-928.


    Archiwum aktualności


    Kalendarium

    24

    03-2017

    piątek

    Trening Grupa B - 18.30 (Hala ZS1) - Nike Czarne Grupa A - 17.00 (boisko Orlik) - Dresy Zina - zbiórka zawodników w szatni 10min przed treningiem

    25

    03-2017

    sobota

    26

    03-2017

    niedziela

    Mecz ligowy JD2 gr I Gryf Wejherowo - UKS 1 Reda godz. 11.00 zbiórka 10.15 Wejherowo ul. Wzgórze Wolności

    27

    03-2017

    pon.

    Trening gr A godz.17.00 - 18.30 ( boisko orlik) . Czarne gresy zina

    28

    03-2017

    wtorek

    29

    03-2017

    środa

    Trening Grupa B - 16.15 (boisko Orlik) Grupa A - 17.30 (boisko Orlik) - Dresy Zina/ Jako gr B - zbiórka zawodników w szatni 10min przed treningiem

    30

    03-2017

    czwartek

    Bowling U7 Gdynia 17.00 - 18.00 ( Wszyscy zawodnicy z drużyny)

    Reklama

    Ostatnie spotkanie

    Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

    Logowanie

    Mini-Chat

    Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.