UKS Jedynka Reda 2005 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 12, wczoraj: 117
ogółem: 484 572

statystyki szczegółowe

Aktualności

Powołania na mecz JD1 gr. 1.

  • autor: trener Zbyszek, 2017-08-19 13:18

22.08.2017 (wtorek) Mecz Ligowy LIGI JD1 gr.1 Zatoka Puck - UKS 1 Reda II godz. 11.00 zbiórka 10.00 - Reda MOSIR

Zabieramy: Stroje NIKE Czerwone, czarne getry, ochraniacze, korki, legitymacje napój,

UKS 1 Reda : Bianga, Urbaniak, Hildebrandt, Lewicki, Suliński, Gołębiowski, Hirsch, Paczkowski, Osowski, Wańczyk, Czaja, Sawicz, Drozd, Puszczewicz,

Jeśli, ktoś z pilnych przyczyn nie może być na meczu proszę o powiadomienie telefoniczne trenera.


Powołania na mecz ligowy Liga Wojewódzka D1!!!

  • autor: trener Zbyszek, 2017-08-17 09:44

19.08.2017 (sobota) Mecz Ligowy LIGI WOJEWÓDZKIEJ D1 UKS 1 Reda - Jantar Ustka godz. 11.00 zbiórka 10.00 - Reda MOSIR

Zabieramy: Stroje NIKE KRJ, czerwone getry, ochraniacze, korki, legitymacje napój,

UKS 1 Reda : Chrzanowski, Hirsch, Duda, Sell M, Sell Sz., Lewandowski, Osowski, Wańczyk, Czaja, Pieper, Elwart, Ryband, Paczkowski,

Jeśli, ktoś z pilnych przyczyn nie może być na meczu proszę o powiadomienie telefoniczne trenera.


Treningi po obozie + deklaracje!!!

  • autor: trener Zbyszek, 2017-08-08 14:27

W związku, że dobiega termin zgłaszania zawodników proszę o dostarczenie deklaracji gry amatora następujące osoby:

Hildebrandt, Kwiatkowski, Urbaniak, Baranowski, Romanowski, Staniszewski, Potrykus,

Harmonogram treningów!!!

Powołania na mecze ligowe będą zamieszczone w osobnych postach!!!

16.08. (środa) godz. 16.30 - trening gr. A  i B Orlik (czerwone koszulki NIKE)

17.08 (czwartek) godz. 16.00 - Sparing Bałtyk Gdynia 2006 zbiórka 15.15 szatnie Orlik Reda.

Powołani: Bryliński, Kwidziński, Urbaniak, Ćwik, Lemański, Staniszewski, Dolik, Klauza, Puszczewicz, Talaśka, Baranowski, Modzelewski, Suchocki, Wolszczak, Bettcher, Elwart, Ryband, Byliński 2007, Starba 2007, Siuda 2007,

18.08 (piątek) godz. 16.00 - trening gr. B Orlik, godz. 17.30 trening gr. A boisko boczne (czarne koszulki NIKE)

19.08 (sobota) - mecz ligowy UKS 1 Reda - Jantar Ustka godz. 11.00

21.08 (poniedziałek) godz. 16.00 trening gr B Orlik, godz. 17.30 trening gr. A boisko boczne ( czarne koszulki NIKE),

22.08 (wtorek) godz. 18.00 Mecz Ligowy Zatoka Puck - UKS 1 Reda, zbiórka Puck - MOSIR 17.15 godz. 18.00

23.08 (środa) godz. 16.00 trening gr B Orlik, godz. 17.30 trening gr. A boisko boczne ( czerwone koszulki NIKE),

24.08 (czwartek) godz. 16.00 trening gr A Orlik

24.08 godz. 17.30 sparing Orkan Rumia 2006  zbiórka 16.30 boisko boczne ( czarne koszulki NIKE),

Powołani: Bryliński, Kwidziński, Urbaniak, Ćwik, Lemański, Staniszewski, Dolik, Klauza, Puszczewicz, Talaśka, Baranowski, Modzelewski, Suchocki, Wolszczak, Bettcher, Elwart, Ryband, Byliński 2007, Starba 2007, Siuda 2007,

25.08 godz. 17.00 Mecz Ligowy GOSRiT Luzino - UKS 1 Reda zbiórka 16.15 Luzino

26.08 godz. 13.15 - mecz ligowy Pogoń Lębork - UKS 1 Reda, zbiórka w Lęborku godz. 12.40

27.08 godz. 17.00 - mecz sparingowy UKS 1 Reda - Polonia Bydgoszcz, zbiórka w Redzie godz. 16.20

Powołani: Urbaniak, Bianga, Hildebrant, Puszczewicz, Talaśka, Suliński, Gołębiowski, Lewicki, Drozd, Piwecki, Ćwik, Drzewucki, Kwiatkowski, Sawicz, Paczkowski,

28.08 (poniedziałek) godz. 16.00 -  trening gr B Orlik, godz. 17.30 trening gr. A boisko boczne ( czarne koszulki NIKE),

29.08 (wtorek) godz. 16.00 - mecz sparingowy UKS 1 Reda - Polonia Bydgoszcz, zbiórka w Redzie godz. 16.20

Powołani: Chrzanowski, Czaja, Pieper, Elwart, Ryband, Duda, Romanowski, Paczkowski, Sołkiewicz, Hirsch, Lewandowski, Sell, Sell, Ryband, Wańczyk, Osowski,

30.08 (środa) godz. 18.00 - mecz ligowy AP Dąbrowa - UKS 1 Reda

1.09 (piątek) godz. 16.00 trening gr B Orlik, godz. 17.30 trening gr. A boisko boczne ( czarne koszulki NIKE),

2/3.09 godz. ??,?? - mecz ligowy Arka Gdynia

Wrzesień:

Treningi:

Poniedziałek godz. 16.00 trening gr B Orlik, godz. 17.30 trening gr. A boisko boczne ( czarne koszulki NIKE),

Wtorek godz. ??.?? trening Motoryczny. gr. A i B

Środa  godz. 16.00 trening gr B Orlik, godz. 17.30 trening gr. A boisko boczne ( czerwone koszulki NIKE),

Czwartek: Raz w miesiącu warsztaty z psychologiem Sportowym 17.00 - 19.00 Terminy.  14.09,19.10, 16.11,

Czwartek: godz 17.00 trening gr. A boisko boczne ( czarne koszulki NIKE),


ODWOŁANY SPARING!!!

  • autor: S-Pruszynska, 2017-07-28 14:13

W związku z złymi warunkami atmosferycznymi dzisiejszy sparing z drużyną UKS Lider Dębogórze odwołany!!! Proszę o przekazanie info


Sparingi.

  • autor: S-Pruszynska, 2017-07-27 08:56

28.07 (piątek) godz. 17.00 - sparing Lider Dębogórze 3x 30min (czerwone koszulki NIKE) zbiórka 16.20 szatnie Orlik.

Powołani: Chrzanowski,Bianga, Urbaniak, Pieper, Romanowski, Czaja, Paczkowski, Wańczyk, Elwart, Duda, Puszczewicz, Ryband, Hirsch, Lewandowski, Sołkiewicz, Lewicki, Drzewucki, Piwecki, Osowski, Sell, Sell, Drozd, Talaśka, Hildebrandt, Sawicz,

29.07 (sobota) godz. 9.00 - sparing Gryf Wejherowo 2006 (czarne koszulki NIKE) zbiórka 8.15 Reda

Powołani: Chrzanowski,Bianga, Pieper, Romanowski, Czaja, Paczkowski, Wańczyk, Elwart, Duda, Ryband, Hirsch, Lewandowski, Sołkiewicz, Drzewucki, Osowski, Sell, Sell, Drozd, Hildebrandt, Sawicz, Puszczewicz, Baranowski, Talaśka, Klauza, Ćwik, Lewicki,


Pilne - ważność badań!!!

  • autor: S-Pruszynska, 2017-07-18 12:45

W związku z informacją Pomorskiego ZPN, że rozgrywki ligowe rozpoczną się w weekend 12/13.08.2017 r. wszyscy zawodnicy z ten dzień muszą mieć aktualne badania minimum na miesiąc do przodu oraz podpisaną deklaracje gry amatora na sezon 2017/18.

 

Brak Deklaracji Gry Amatora

GRUPA A - Kwiatkowski, Hildebrandt, Osowski, Ryband, Bianga, Wańczyk, Gołębiowski, Sawicz, Lewandowski, Romanowski, Urbaniak, Talaśka, Hirsch, Paczkowski,

GRUPA B - Baranowski, Ćwik, Potrykus, Puszczewicz, Suliński, Staniszewski, Lemański, Maziec, Mielewczyk, Pergoł, Suchocki.

Zawodnicy zaznaczeni na czerwono proszeni są o pilny odbiór kart zdrowia i dostarczenie aktualnych badań. Pozostali zawodnicy, donoszą karty zdrowia przed upływem terminu ważności.

WAŻNOŚĆ BADAŃ:

Grupa A

1. JAKUB CZAJA - 22.11.2017 r.

2. KWIATKOWSKI MATEUSZ - 8.11.2017 r.

3. MATEUSZ HILDEBRANDT - 8.11.2017

4. OLIWIER OSOWSKI - 30.09.2017

5. MATEUSZ LEWICKI - 22.08.2017 !!!

6. MATEUSZ RYBAND - 3.10.2017

7. WOJCIECH BIANGA - 26.10.2017

8. GRACJAN CHRZANOWSKI - 20.08.2017!!!

9. JEREMI WANCZYK - 17.07.2017!!!

10. OSKAR PRUSZYŃSKI - 9.09.2017

11. ARTUR GOŁĘBIEWSKI - 20.09.2017

12. BARTOSZ PIEPIER 2.09.2017 !!!

13. ANTONI ELWART - 9.08.2017 !!!

14. KACPER SAWICZ - 23.08.2017 !!!

15. GRZEGORZ PIWECKI - 16.09.2017

16. SZYMON SELL - 23.09.2017

17. MATEUSZ SELL - 23.09.2017

18. MARCEL LEWANDOWSKI - 3.10.2017

19. IGOR DUDA - 17.09.2017

20. MIKOŁAJ SOŁKIEWICZ - 10.11.2017

21. OLIWIER DRZEWUCKI - 9.09.2017 !!!

22. PIOTR ROMANOWSKI - 20.10.2017

23. MAX URBANIAK - 27.10.2017

24. TALAŚKA BŁAŻEJ - 28.11.2017

25. TYMOTEUSZ HIRSCH - 30.09.2017

26. KAMIL DROZD - brak karty zdrowia !!!

27. JAKUB PACZKOWSKI - 23.08.2017 !!!

Grupa B

1. MAX BRYLIŃSKI - 13.09.2017 r. !!!
2. MATEUSZ DOLIK - 10.10.2017
3. BARTEK BARANOWSKI - 30.09.2017
4. MICHAŁ WOLANIN - 22.11.2017
5. NIKODEM ĆWIK - 10.08.2017 !!!
6. ALAN POTRYKUS - 27.05.2017 !!!
7. PIOTR PUSZCZEWICZ - 20.10.2017
8. KAROL KLAUZA - 24.10.2017
9. FILIP SULIŃSKI - 20.10.2017

10. MAX STANISZEWSKI - 3.09.2017 !!!
11. SZYMON LEMAŃSKI - 6.09.2017 !!!

12. MIKOŁAJ ZIELONY - 28.04.2017 !!!
13. OSKAR SUCHOCKI - 1.10.2017
14. MIŁOSZ MODZELEWSKI - 30.11.2017
15. MIKOŁAJ MAZIEC - 11.11.2017
16. MAX MILEWCZYK - 29.09.2017
17. DAWID PERGOŁ - 19.10.2017

18. KAROL PLICHTA - brak ważnych badań !!!
19. SEBASTIAN WOLSZCZAK - 13.10.2017
20. KWIDZIŃSKI DANIEL - 23.09.2017
21. NIKODEM BETTCHER - 23.08.2017 !!!


 

 

 


Testy motoryczne wyniki.

  • autor: S-Pruszynska, 2017-07-18 08:41

W celu przesłania wyników testów proszę o sms z adresem email i nazwisko zawodnika.

W każdym raporcie znajdują się w końcowej części ćwiczenia funkcjonalne dla każdego zawodnika mające na celu zmniejszenie wad wykrytych podczas testu. Proszę rodziców o dopilnowanie aby każdy zawodnik systematycznie wykonywał zalecane ćwiczenia najlepiej raz dziennie.

Poniżej wyniki testów szybkościowych:


Archiwum aktualności


Kalendarium

20

08-2017

niedziela

21

08-2017

pon.

Trening Grupa B - 16.00 (boisko boczne) Trening Grupa A - 17.30 - Koszulka czarna Nike - zbiórka zawodników w szatni 10min przed treningiem

22

08-2017

wtorek

Mecz Ligowy Zatoka Puck - UKS 1 Reda godz. 18.00 zbiórka 17.15 Puck MOSIR /czerwone stroje NIKE/

23

08-2017

środa

Trening Grupa B - 16.00 (boisko boczne) Trening Grupa A - 17.30 - Koszulka czerwona Nike - zbiórka zawodników w szatni 10min przed treningiem

24

08-2017

czwartek

Trening Grupa A - 16.00 - Koszulka czarna Nike - zbiórka zawodników w szatni 10min przed treningiem

Mecz sparingowy UKS 1 Reda 2006 - Orkan Rumia 2006 godz. 17.30 zbiórka 16.45 szatnie Orlik Reda ( czerwone koszulki NIKE)

25

08-2017

piątek

Mecz Ligowy GOSRIT LUZINO - UKS 1 Reda godz. 17.00 zbiórka 16.15 Luzino GOSIR /czerwone stroje NIKE/

26

08-2017

sobota

Mecz Ligowy Pogoń Lębork - UKS 1 Reda godz. 13.15 zbiórka 12.15 Lębork Stadion /stroje KRJ NIKE/

Reklama

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.